Genel, Yazı

Hakkımda

Türkiye’nin yeşil şehirlerinden biri olan Bursa’da yaşıyorum. Bir çocuk annesiyim.

Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’ni “örtü yasağı” döneminde bıraktım ve İşletme mezunuyum. Üniversite yıllarımda, New York’ta yedi ay İngilizce dil eğitimi aldım. Üniversite hayatıma, İkinci Üniversite Sosyoloji Bölümünü okuyarak devam ediyorum.

İş hayatında bulunduğum senelerde, Satış Pazarlama ve Dış Ticaret alanlarında çalıştım.

Çocuğum ile birlikte Psikoloji, Çocuk Gelişimi ve Eğitim gibi konularda araştırmaya yöneldim. Ardından İstanbul Ticaret Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisansını ve Uludağ Üniversitesi Pedagojik Formasyonu bitirdim.

İnsan Psikolojisine duyduğum merak ile Uludağ Üniversitesi Çocuk Resimleri Yorumlama, Oyun Terapisi ve Öğrenci Koçluğu sertifikalarını aldım.

İlkokulda can bulan şiirlerimle hayatımın tamamını yazarak geçiriyorum. Gazete Köşe Yazarlığım, Bursa Basın İlan Kurumu’ nun düzenlediği Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim Programı’ na katılmama vesile oldu.

Şahsi kameramla çektiğim fotoğraflarımı yorumlamam hobilerim arasındadır. Diğer hobilerim; gitar çalma, doğa yürüyüşü, kitap okuma, mandala çizimi, çocuklarla vakit geçirme ve farklı konularda araştırma yapmaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s