Hakkımda

Türkiye’nin yeşil şehirlerinden biri olan Bursa’da yaşıyorum. Bir çocuk annesiyim.

İlkokulda can bulan şiirlerimle hayatımın tamamını yazarak geçiriyorum. Şahsi kameramla çektiğim fotoğraflarımı yorumlamam hobilerim arasındadır. Diğer hobilerim; doğa yürüyüşü, kitap okuma, mandala çizimi, çocuklarla vakit geçirmek ve farklı konularda araştırma yapmaktır.

Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliği’ni “örtü yasağı” döneminde bıraktım ve İşletme mezunuyum. New York’ta yedi aylık süreç içinde İngilizce Dil Okulu’nda okudum. Üç senelik çalışma hayatımda; satış pazarlama şef yardımcılığı, dış ticaret şefliği ve reklamcılık yapma fırsatı buldum.

İş yaşamımı sonlandırmam ve çocuk sahibi olmam, hayat planlarımı daha farklı yönlendirdi. Bu süreçte; bir dergide yazılarım yayınladı ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Yüksek Lisansını bitirdim.

2017-2018 eğitim yılında; Uludağ Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyonu tamamladım. İkinci Üniversite olarak İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümüne devam ediyorum.

Rehber Öğretmenlik mesleğimi besleyecek sertifikalarım; Oyun Terapisi Uygulayıcı ve Çocuk Resimleri Yorumlamadır.

Bir alanda daha çalışma yaşamımı sürdürüyorum. Yerel günlük gazete olan Gazete Bursa’ da, köşe yazılarım yayınlanmaktadır. Bu alanda aldığım eğitim; Basın İlan Kurumu tarafından düzenlenen Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programıdır.

Duygusal dünyamızı, somut yaşamdan renkli buluyorum. Duyguların seyrinde, renklenen kelimelerimi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s